|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кондиціонер NC clima NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu
Артикул
435501443
В наявності
Характеристики
| Серія | Manchester |
|---|---|
| Площа | до 20 м² |
| Тип внутрішнього блоку | настінний |
| Режим роботи |
Іонізація Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Мін. температура на обігрів | -15 |
| Функції |
Гідрофільні покриття теплообмінників Дисплей Регулювання напрямку повітряного потоку Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Потужність охолодження | 7500 |
| Тип фреону | R 32 |
| Споживана потужність | 0.64/0.63 кВт |
| Виробництво | Китай |
| Електроживлення | 220-240 В, 1 Ф, 50 Гц |
| Клас енергоефективності | A |
| Рівень шуму внут. блоку | 54-55 дБ |
| Рівень шуму нар. блоку | 63-64 дБ |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Комплектація |
Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДУ Інструкція |
| Фільтри | Пиловий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Особливості та функції |
Gold Fin (антикорозійне покриття теплообмінника) Компресор Toshiba GMCC |
| Діапазон робочих температур | Від -15 до +50 °C |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 29.2 х 72.9 х 20 см |
| Тип керування |
Wi-Fi (опціонально) Пульт ДК |












