|
58 499 грн
|
|
58 499 грн
|
платежі
по 29 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Серія | Arctic Inverter |
|---|---|
| Тип компресора | інверторний |
| Площа | 55-72 м² |
| Тип внутрішнього блоку | настінний |
| Маркування кондиціонера | 24 тис. BTU |
| Режим роботи | вентиляція, осушення, охолодження та обігрів, фільтрація |
| Мін. температура на обігрів | -25 °C |
| Макс. температура на обігрів | 30 °C |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Макс. температура на охолодження | 50 °C |
| Функції | wi-fi управління, автоматичний перезапуск, автоматичний режим, вентиляція, вибір режимів роботи, захист від замерзання, нічний режим роботи, турбо режим |
| додатково | тихий кондиціонер |
| Потужність охолодження | 7.1 кВт |
| Потужність обігріву | 7.8 кВт |
| Тип фреону | R 32 |
| Режим обігріву | тепловий насос повітря-повітря |
| Витрата повітря внутрішнього блоку | 800, 850, 900, 950, 1000, 1100, 1250 м³/год |
| Споживана потужність | 2.03 кВт |
| Виробництво | Китай |
| Електроживлення | 230 В |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6 мм, 16 мм |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальний перепад висот | 10 м |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Ширина внутрішнього блоку | 1135 мм |
| Висота внутрішнього блоку | 328 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 247 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Рівень шуму внут. блоку | 33, 36, 38, 40, 41, 44, 48 дБ |
| Рівень шуму нар. блоку | 59 дБ |
| Глибина зовнішнього блоку | 402 мм |
| Висота зовнішнього блоку | 660 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 958 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 55 кг |
| Колір | білий |
| Гарантія | 60 міс. |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| SEER | 7 |
| SCOP | 5.4 |
| Комплектація | внутрішній блок кондиціонера, зовнішній блок кондиціонера, інструкція, пульт управління |
| Країна реєстрації бренду | США |