|
37 799 грн
|
|
37 799 грн
|
платежі
по 18 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Серія | Vital Plus |
|---|---|
| Тип компресора | інверторний |
| Площа | 37-54 м² |
| Тип внутрішнього блоку | настінний |
| Маркування кондиціонера | 18 тис. BTU |
| Режим роботи | Іонізація, Автоматичний, Вентилятор, Нічний, Обігрів, Осушення, Охолодження, Очищення повітря, Турборежим |
| Мін. температура на обігрів | -15 °C |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Макс. температура на охолодження | 48 °C |
| Функції | wi-fi керування (опція), автоматичний перезапуск, вибір режимів роботи, дисплей, іонізація, нічний режим роботи, самоочищення, таймер 24 години, турбо режим |
| додатково | тихий кондиціонер |
| Потужність охолодження | 4.6 кВт |
| Потужність обігріву | 5.2 кВт |
| Тип фреону | R 32 |
| Режим обігріву | стандартний |
| Витрата повітря внутрішнього блоку | 450, 520, 580, 650, 760, 850, 1000 м³/год |
| Споживана потужність | 1.35 кВт |
| Виробництво | Китай |
| Електроживлення | 220-240 В~/1 Ф/50 Гц |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6 мм, 9 мм |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальний перепад висот | 10 м |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Ширина внутрішнього блоку | 978 мм |
| Висота внутрішнього блоку | 333 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 248 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Рівень шуму внут. блоку | 27, 35, 37, 39, 41, 43, 46 дБ |
| Рівень шуму нар. блоку | 50 дБ |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 27.5 кг |
| Колір | білий |
| Гарантія | 60 міс. |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| SEER | 5.1 |
| SCOP | 3.8 |
| Комплектація |
Зовнішній блок Внутрішній блок Інструкція Пульт ДК |
| Фільтри | пиловий фільтр |