|
13 799 грн
|
|
13 799 грн
|
платежі
по 6 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Серія | Inventa |
|---|---|
| Тип компресора | звичайний |
| Площа | 21-27 м² |
| Тип внутрішнього блоку | настінний |
| Маркування кондиціонера | 10 тис. BTU |
| Режим роботи | вентиляція, осушення, охолодження та обігрів |
| Мін. температура на обігрів | -7 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Функції | автоматичний режим, вентиляція, вибір режимів роботи, нічний режим роботи, пульт дистанційного керування, таймер 24 години |
| Потужність охолодження | 2.5 кВт |
| Потужність обігріву | 2.55 кВт |
| Тип фреону | R 32 |
| Режим обігріву | стандартний |
| Витрата повітря внутрішнього блоку | 550 м³/година |
| Споживана потужність | 0.7, 0.78 кВт |
| Виробництво | Китай |
| Електроживлення | 230 В |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6 мм, 9 мм |
| Максимальна довжина магістралі | 15 м |
| Максимальний перепад висот | 5 м |
| Ширина внутрішнього блоку | 790 мм |
| Висота внутрішнього блоку | 255 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 6.7 кг |
| Рівень шуму внут. блоку | 28, 32, 38 дБ |
| Рівень шуму нар. блоку | 51 дБ |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Висота зовнішнього блоку | 485 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
| Колір | білий |
| Гарантія | 24 міс. |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Комплектація | внутрішній блок, гарантійний талон, інструкція, зовнішній блок, пульт ДК |