|
45 220 грн
|
|
45 220 грн
|
платежі
по 22 610 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Тип компресора | інверторний |
|---|---|
| Площа | 21-27 м² |
| Тип внутрішнього блоку | настінний |
| Маркування кондиціонера | 9 тис. BTU |
| Режим роботи | вентиляція, осушення, охолодження та обігрів, приплив свіжого повітря з вулиці |
| Мін. температура на обігрів | -25 °C |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Макс. температура на охолодження | 50 °C |
| Функції | wi-fi управління (опція), дисплей, захист від замерзання, нічний режим роботи, самоочищення, таймер 24 години |
| Потужність охолодження | 2.6 кВт |
| Потужність обігріву | 2.9 кВт |
| Тип фреону | R 32 |
| Режим обігріву | тепловий насос повітря-повітря |
| Споживана потужність | 1.26 кВт |
| Виробництво | Китай |
| Електроживлення | 230 В |
| Діаметр труб (рідина/газ) | 6 мм, 9 мм |
| Максимальна довжина магістралі | 25 м |
| Максимальний перепад висот | 10 м |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Ширина внутрішнього блоку | 1000 мм |
| Висота внутрішнього блоку | 335 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 212 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13.4 кг |
| Рівень шуму нар. блоку | 53 дБ |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 26.4 кг |
| Колір | білий |
| Гарантія | 36 міс. |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| SEER | 8.8 |
| SCOP | 5.4 |
| Комплектація | внутрішній блок кондиціонера, гарантійний талон, інструкція, зовнішній блок кондиціонера, пульт дистанційного керування |
| Країна реєстрації бренду | Китай |